Poznáváme zvířata a “jejich” kontinenty

Burňák sněžný, tučňák oslí, binturong, dingo, wombat obecný, sitatunga, serval a další zvířata a “jejich” kontinenty. Děti hravou formou poznávají neobvyklá zvířata, zajímavosti z jejich života a stupeň ohrožení. Montessori pomůcka ideální k mapě světa.

 

Velmi propracovaná pomůcka, na které lze postavit celodenní projekt. Žáci se učí o zvířatech, která žijí na jednotlivých kontinentech a kromě informací se dozví i o stupni ohrožení jednotlivých zvířat. Ideální jako podklad pro referáty pro první trojročí.

Stáhněte si a zalaminujte pomůcku pro poznávání zvířat, stupně jejich ohrožení a života na jednotlivých kontinentech ZDE: zvířata_kontinenty

Co přesně dostanete, pokud si pomůcku stáhnete: PDF “Kde a jak žijí neobvyklá zvířata”, která obsahuje kartičky jednotlivých kontinentů, kartičky stupně ohrožení, 28 kartiček s popisem zvířat, pokyny pro práci s pomůckou a závěrečný pracovní list.

Práce potřebná k dokončení pomůcky v pdf: vytisknout, udělat na zadní straně kartiček značky pro kontrolu (nejlépe ještě před zalaminováním), zalaminovat a rozstříhat podle čar.

Pomůcka je vhodná také k práci s mapou, kdy se kartičky přikládají přímo na kontinenty na mapě.

Děkujeme Michelle z www.researchparent.com za inspiraci a za svolení k překladu a zveřejnění.

Produkt nabízíme s laskavým svolením Evy Glabazňové, která vyrábí vzdělávací kartičky pro Montedu.cz