O NÁS

, , Mapujeme svět

Naše motto zní: KVALITNÍ MAPY, PODPORA PRO UČITELE A VŽDY NĚCO NAVÍC!

Mapy vytváří Ondra, původní profesí kartograf, geoinformatik. Vzdělávací mapy začal vymýšlet jako svou závěrečnou práci dvouletého Montessori kurzu. Velkoformátová Montessori mapa světa a Česka tehdy nebyla k sehnání. Nyní Ondru nejvíce zaměstnává výuka dětí v Montessori třídách ve Vápenné. V týdnu má pro Vás vyhrazené dny, kdy se věnuje výrobě map na zakázku. Pomůcky, které vyrábí pro svou výuku je škoda nechat ležet v šuplíku, proto některé z nich vkládáme na Blog. 

 Zuzka komunikuje se zákazníky a stará se o vše okolo obchodu. Zuzka také píše texty, vymýšlí přebaly pomůcek a píše na blog. Společně s Ondrou pečují o čtyři děti, kromě dvouleté Justýnky, také o dvanáctiletého Tondu, osmiletého Dominika a sedmiletou Pavlínku. 

 

, , Mapujeme svět

Balíčky pečlivě balí Martina. Původně vystudovaná botanička a žena nadšená do ekologického zemědělství, pomáhá vdechnout všem pomůckám duši pečlivým zabalením. Martina se věnuje také eko-programům pro školy. V Mapujeme svět má na starost hledání nových zákazníků a celkově se stará, aby vše bylo včas na svém místě.

, , Mapujeme svět

Při vytváření Poznávací sady Česka jsme spolupracovali s Evčou Glabazňovou z Montedu.cz. Evča je inženýrka ekonomie a Montessori učitelka. Přátelství s ní je pro nás radostí.

, , Mapujeme svět

, , Mapujeme svět

Atlas světa je na dřevěné podložce natřené nezávadným osmolakem. Podložky vyrábí místní řemeslníci v Alternativním truhlářství. 

 

, , Mapujeme svět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení