Objevuj tvary pevniny

Sada s různými tvary pevniny a vodních ploch se skvěle hodí k práci s velkou mapou světa. Ke každému tvaru pevniny je na kartičkách příklad i s umístěním na mapě světa.

Pomůcka obsahuje kartu s obrázkem, kartu s textem a kontrolní kartu, kde je text i obrázek dohromady. Tvary pevniny jsou umístěny na žlutém, nebo modrém pozadí a zvyšují pozornost dítěte, které se lépe soustředí na konkrétní tvar. Pomůcku děti vkládají do dřevěného stojanu, takže je mají stále po ruce.

Sada obsahuje devět tvarů pevnin zpracovaných do 27 kartiček: 9 velkých (9x8 cm), 9 menších (5 x 9 cm) a 9 nejmenších (3x9 cm) kartiček. 

Způsob použití karet ve třídě: Dítě spojuje obrázky s textovými kartami a na základě nápovědy hledá v mapě konkrétní případ tvaru pevniny. Dítě práci kontroluje třetí kartou, která obsahuje obrázek i text.

Můžeme doručit do:
8.2.2023
1 471 Kč
Kategorie: E-shop
Záruka: 3 roky
Příklady na mapě světa: ano
Materiál, ze kterého jsou vyrobené kartičky: matný laminovaný papír
Kontrola správnosti: ano
Dřevěný stojan: ano
Počet kartiček: 27
Kartičky 9x8 cm: 9
Kartičky 5 x 9 cm: 9
Kartičky 3x9 cm: 9

Proč pořídit mapy od MAPUiTO?

  • Mapy vynikají kvalitou zobrazení, uvidíte na nich i nejmenší detaily a podmořský reliéf.
  • Vyrábíme velké a odolné mapy, po kterých mohou děti klidně chodit, běhat, pracovat samostatně, ale i ve skupině. 
  • Propojení geografie a výuky. Mapy vyrábí Montessori učitel a fyzický geograf s dlouholetou praxí v geoinformatických systémech.
  • Nové pomůcky vymýšlíme společně s učiteli.
  • Spoustu doplňujících materiálů zdarma. K mapám vytváříme doplňující pracovní listy zdarma. Můžete se těšit i na 3D pomůcky. 
  • Rodinná výroba pro nás znamená maximální nasazení pro Vás a pozornost k Vašim požadavkům. Vyrábíme mapy na míru.
  • Staráme se o životní prostředí. Každý měsíc vysadíme jeden strom ve spolupráci se sdružením Arnika. Snažíme se vyhnout zbytečným plastům při balení a používáme papírové lepící pásky. Veškeré mapy tiskneme v České republice. Stále hledáme ekologičtější možnosti tisku map a materiál splňuje směrnici Reach. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: