Velká mapa Asie

Nestačí vám podrobnost mapy světa a rádi byste se podívali na povrch zemský blíže? Spolu s mapou světa se rozhodně vyplatí mít i mapy kontinentů.


S velkou mapou Asie získáte detailní obraz celého kontinentu ve velkém rozměru a s podrobným reliéfem.

Mapy kontinentů jsou v určitém ohledu lákavější než všeobecně známá mapa světa. Velká většina dětí již zná obraz světa jako celku. Ale detaily povrchu kontinentů bývají pro děti skutečným objevem!

Mapa je vhodná pro skupinovou práci ve třídě a jako podklad k prezentacím, referátům a klíčovým lekcím. Po použití lze mít mapu srolovanou nebo zavěšenou na stěně.

Pro leší orientaci obsahuje mapa hranice států a zeměpisnou síť. Je vytisknutá na umělohmotné plachtě, která je velmi odolná a vydrží i zvýšenou zátěž. Součástí mapy jsou druky k zavěšení. Při znečištění ji stačí otřít vlhkým hadříkem.


Mapa je v měřítku 1 : 6 000 000 a má rozměry 155 x 173 cm.

Přidat podnadpis (3)

Značka: MAPUiTO
2 488 Kč
Kategorie: E-shop

Proč pořídit mapy od MAPUiTO?

  • Mapy vynikají kvalitou zobrazení, uvidíte na nich i nejmenší detaily a podmořský reliéf.
  • Vyrábíme velké a odolné mapy, po kterých mohou děti klidně chodit, běhat, pracovat samostatně, ale i ve skupině. 
  • Propojení geografie a výuky. Mapy vyrábí Montessori učitel a fyzický geograf s dlouholetou praxí v geoinformatických systémech.
  • Nové pomůcky vymýšlíme společně s učiteli.
  • Spoustu doplňujících materiálů zdarma. K mapám vytváříme doplňující pracovní listy zdarma. Můžete se těšit i na 3D pomůcky. 
  • Rodinná výroba pro nás znamená maximální nasazení pro Vás a pozornost k Vašim požadavkům. Vyrábíme mapy na míru.
  • Staráme se o životní prostředí. Každý měsíc vysadíme jeden strom ve spolupráci se sdružením Arnika. Snažíme se vyhnout zbytečným plastům při balení a používáme papírové lepící pásky. Veškeré mapy tiskneme v České republice. Stále hledáme ekologičtější možnosti tisku map. Materiál splňuje směrnici Reach. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 5.2.2024
Detailní výuková mapa Asie přináší velký rozměr a podrobný reliéf, což ji činí skvělým nástrojem pro efektivní výuku. Jedním z klíčových důvodů, proč s ní pracovat, je její schopnost poskytnout detailní obraz celého kontinentu ve velkém měřítku, což také přímo vybízí k práci ve skupině. Po použití je možné mapu zavěsit na stěnu, čímž se stává trvalým zdrojem vizuální podpory ve výuce. Dá se také výborně využít s dalšími pomůckami. Mapu bych určitě doporučila k zakoupení.