Poznáváme zvířata a “jejich” kontinenty

Burňák sněžný, tučňák oslí, binturong, dingo, wombat obecný, sitatunga, serval a další zvířata a “jejich” kontinenty. Děti hravou formou poznávají neobvyklá zvířata, zajímavosti z jejich života a stupeň ohrožení. Montessori pomůcka ideální k mapě světa.

 

Velmi propracovaná pomůcka, na které lze postavit celodenní projekt. Žáci se učí o zvířatech, která žijí na jednotlivých kontinentech a kromě informací se dozví i o stupni ohrožení jednotlivých zvířat. Ideální jako podklad pro referáty pro první trojročí.

Stáhněte si a zalaminujte pomůcku pro poznávání zvířat, stupně jejich ohrožení a života na jednotlivých kontinentech ZDE: zvířata_kontinenty

Co přesně dostanete, pokud si pomůcku stáhnete: PDF “Kde a jak žijí neobvyklá zvířata”, která obsahuje kartičky jednotlivých kontinentů, kartičky stupně ohrožení, 28 kartiček s popisem zvířat, pokyny pro práci s pomůckou a závěrečný pracovní list.

Práce potřebná k dokončení pomůcky v pdf: vytisknout, udělat na zadní straně kartiček značky pro kontrolu (nejlépe ještě před zalaminováním), zalaminovat a rozstříhat podle čar.

Pomůcka je vhodná také k práci s mapou, kdy se kartičky přikládají přímo na kontinenty na mapě.

Děkujeme Michelle z www.researchparent.com za inspiraci a za svolení k překladu a zveřejnění.

Produkt nabízíme s laskavým svolením Evy Glabazňové, která vyrábí vzdělávací kartičky pro Montedu.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení